Doprava

Pokud objednáváte více druhů zboží, je možné, že vám bude doručeno z několika různých skladů. Každá část objednávky tak může dorazit v jinou dobu. Neobávejte se tedy, že by vám zbytek objednávky nebyl doručen, je na cestě.

Doba dodání se u všech produktů liší. Jelikož je zboží od dodavatelů, nejsme schopni ji přesně na den určit. Maximální doba doručení je 60 pracovních dnů. 90% všeho zboží dorazí již do 30 pracovních dnů.

Čekat takto dlouho na své zboží nemusí být pro každého příjemné. Plně si to uvědomujeme a právě proto se doba dodání kompenzuje dopravou zdarma a levnou cenou produktu. Pokud si počkáte, budete mít zboží, které v Čechách nenajdete.

Zásilka vám bude doručena Českou poštou. Balík vám bude doručen do ruky. Pokud nebudete v době doručování zastiženi, tak vám pošta zanechá výzvu k vyzvednutí zásilky na místní pobočce. Pokud se jedná o menší zásilku, tak je možné, že ji doručovatel(ka) dá do poštovní schránky.

Máme různé dodavatele po celém světě. Právě proto se liší doba dodání, i balení jednotlivých produktů i to, že balíčky nechodí dohromady, ale zvlášť.

Pokud vám zásilka nebyla doručena a již uběhla doba 60 pracovních dnů od odeslání zásilky, kontaktujte naši zákaznickou podporu. Pokud tato doba ještě neuběhla, zboží je stále na cestě.

Produkty

Tabulka velikostí je v popisku každého produktu pod fotkami.

Pokud se vám zakoupený produkt nebude líbit nebo vám nebude vyhovovat velikost, máte nárok na reklamaci. Pro správné vyřízení reklamace postupujte dle Reklamačního řádu. Zde naleznete všechny potřebné informace.

Napište nám